Więcej o nas...

 
 
Firma itmops GSM GmbH jest jednym z wiodących dostawców regenerowanych iPhone'ów i iPadów w Niemczech od 2013 roku. Oferujemy nasze produkty w filii w Berlinie oraz w niemieckim sklepie internetowym itmops.de.
U nas otrzymujesz iPhony i iPady nawet o 40% taniej niż w cenie nowych produktów.
Nasze ośmioletnie doświadczenie w odnawianiu używanych iPhone'ów i kompetentną obsługę klientów, chcemy również oferować na polskim rynku w naszym nowym sklepie www.uzywanytelefon.pl.
 
Ręczymy za nasze produkty! Sprzedajemy tylko urządzenia w 100% sprawne!
Każda jedna sztuka sprzedawanego przez nas urządzenia jest ręcznie sprawdzana przez wykwalifikowanych pracowników. Sprawdzamy zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym. Do każdego iPhone'a wkładamy kartę SIM i sprawdzamy czy poprawnie łapie zasięg i jakość rozmów przychodzących/wychodzących. Sprawdzamy czy nie przycina się dotyk ekranu oraz sprawność wszyskich przycisków, głośników, mikrofonów, kamery i łącza Bluetooth i Wifi. Każde urządzenie również czyścimy i profesionalnie dezinfekujemy.
 
Wszystkie nasze urządzenia są w 100% oryginalne, są wylogowane (bez blokady SIMLOCK, iCloud, FIND MY IPHONE/IPAD) i system jest przywrócony do stanu fabrycznego, tzn. ustawiasz go sobie tak, jak nowy telefon.
 
Jesteśmy tak bardzo pewni naszej jakości premium, że na wszystkie nasze produkty udzielamy 12-miesięczną gwarancje.
 
Przekonaj się o naszej jakości! Przeczytaj nasze opinie na Google!
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!